Strona Główna Księga Honorowa PlakietkiLutego 26 2024 15:55:47 
 
To ja
Tadeusz Mandziak
Do ZHP wstąpiłem 1.09.1976r. Do września 1982r aktywnie działałem w strukturach ZHP (od szeregowego do drużynowego). 15 czerwca 1999r. zostałem, ponownie przyjęty w poczet instruktorów hufca Warszawa - Praga Południe. Jestem przewodniczącym Kręgu Instruktorskiego Szczepu Góra 288 oraz członkiem Sądu Harcerskiego Chorągwi Stołecznej. hm. Tadeusz Mandziak
Księga Honorowa
Osoby które przyczyniły się do powstania tej kolekcji plakietek:

Zagranica
Bednarz Marcin - Glasgow (Szkocja)
Bielecki Tomasz - Alliston (Kanada)
Bińczyk Leszek - Mississauga (Kanada)
Bucka Lucyna - Chicago (USA)
Długołęcka Katarzyna - Perth (Szkocja)
Dubnicki Gustaw - Cordoba (Argentyna)
Dulik Martyna - Edynburg (Szkocja)
Gawryś Małgorzata - Montreal (Kanada)
Golubiec Marta - Seattle (USA)
Grobelny Patrycjusz - Concord (USA)
Hanuda Krzysztof - Edmonton (Kanada)
Jędrzejczak Iwona - Detroit (USA)
Juś Robert - Shannon (Irlandia)
Kaczmarek Mirosław - Dublin (Irlandia)
Knop Adam - Edynburg (Szkocja)
Lubczyński Patryk - Montreal (Kanada)
Łyszkiewicz Elżbieta - Toronto (Kanada)
Masewicz Anna - Wilno (Litwa)
Mikołejko Ewelina - Wilno (Litwa)
Napierała Tadeusz - Chicago (USA)
Potempa Barbara - London (Kanada)
Potrykus Jan - Järfälla (Szwecja)
Radica Aleksander - Zdołbunów (Ukraina)
Siwińska Dorota - Wilno (Litwa)
Starczyk Agata - Calgary (Kanada)
Śmigielski Marcin -Montreal (Kanada)
Terlecki Marcin - Burlington (Kanada)
Więckowski Veronica - Sydney (Australia)
Woźniak Andrzej - Mississauga (Kanada)
Woźny Łukasz - Nowy Jork (USA)

Chorągiew Białostocka
Bagińska Marzena – Jedwabne
Buza Milena - Suwałki
Cichocki Piotr - Białystok
Czerep Magdalena - Mońki
Fiedorczuk Maciej - Białystok
Gobcewicz Maciej - Białystok
Górska Dorota - Łomża
Górski Błażej - Jeleniewo (jedna przesyłka zagubiona przez pocztę)
Harasimczuk Justyna - Białystok
Janoszuk Agnieszka - Białystok
Jóźwiak Piotr – Białystok (jedna przesyłka zagubiona przez pocztę)
Jurczak Piotr - Bielsk Podlaski
Konstańczuk Jolanta - Dąbrowa Białostocka
ks. Kozłowski Tomasz - Białystok
Kropiewnicka Magdalena - Białystok
Kruszewska Patrycja - Białystok
Madejek Kinga - Grajewo
Mazurek Gabriela - Siemiatycze
Modzelewska Małgorzata - Łomża
Muszyński Mirosław - Białystok
Pawłowski Piotr - Białystok (zagubiona przez pocztę)
Popowska Anna - Białystok
Rydzewska Ewelina - Białystok
Smoliński Mariusz - Warszawa/Sejny
Szypcio Urszula - Mońki
Walczyk Mirosław Mongoł - Łomża
Wiśnioch Agnieszka - Białystok
Zaręba Joanna (nie zrzeszona) - Czyżew

Chorągiew Dolnośląska
Bielak Oskar – Szewce
Binkowski Łukasz - Oleśnica
Boćkowska Katarzyna - Wrocław
Bróż Katarzyna - Kudowa Zdrój
Brzezińska Anna - Wrocław (zagubiona przez pocztę)
Doruch Zenon - Wrocław
Drąg Sylwia - Lubań
Działowski Michał - Świdnica
Gacek Ryszard - Łagiewniki
Gąsiorek Krystian – Tomisław
Głuch Mateusz - Gajków
Hajduczek Aneta - Zgorzelec
Heil Ewelina - Polkowice
Horeglad Maciej - Jelenia Góra
Jeziorski Sebastian - Wrocław
Kaliński Andrzej - Żmigród
Kołodziejczyk Krzysztof - Wrocław
Kotulska Agata - Wrocław
Krzyżosiak Joanna - Wrocław
Kubicka Anna - Wałbrzych
Łuźniak Justyna - Wrocław
Miara Ewa - Złotoryja
Nowak Adam - Oborniki Śląskie
Październik Jerzy - Oława
Pietrzak Urszula - Długołęka
Piotrowscy Justyna i Robert - Oława
Półrolniczak Leszek – Milicz
Przybyłek Małgorzata - Głogów
Ptak Barbara - Kłodzko
Rudnicka Katarzyna - Lubin
Rymaszewska Nikola - Boguszów-Gorce
Skrzyniarz Izabela – Lubin
Surma Agnieszka - Wrocław (zagubiona przez pocztę)
Warchoł Arkadiusz - Brzeg Dolny
Waś Sławomir - Dzierżoniów/Legnica
Wawrzonek Marta - Wrocław
Wróbel Krzysztof - Bolesławiec
Zmyślony Ryszard - Syców

Chorągiew Gdańska
Adamczyk Karol - Rumia
Betka Dominik - Gdynia
Blaszke Bartosz - Gdańsk
Brzezicka Joanna - Sopot
Brzezińska Dorota - Pomlewo
Cidoszewska Agata - Gdańsk
Cieśla Jacek - Gdańsk
Derra Marta - Miastko
Drozdowska Monika - Gdańsk
Dróżdż Aleksandra - Gdynia
Groszewski Dariusz - Lębork
ks. Guz Arkadiusz - Pelpin
Haponiuk Michał - Sopot
Hryszkiewicz Tomasz - Miastko
Huk Tadeusz - Puck
Iwiński Leszek - Rumia
Joachimowski Rafał - Starogard Gdański
Judycka Izabela - Straszyn
Kaczerski Andrzej - Gdynia
Karczewska Joanna - Sopot
Kasperek Anna - Gdynia (zagubiona przez pocztę)
Kosmowska Monika - Gdańsk
Koss Klaudia – Wejherowo
Łoś Dorota - Kwidzyn
Maliszkiewicz Łukasz - Lębork
Matraszek Katarzyna - Slupsk
Nadzikiewicz Weronika - Gowino
Netka Andrzej - Tczew
Nieczogłomski Maciej -Gdańsk
Niemodlin Tomasz - Lębork
Nowak Damian - Ustka
Olszewski Rafał - Sopot
Opieka Renata - Gdańsk
Papaj Wojciech - Sopot
Piotrowska Teresa - Sztum/Warszawa
Sas Michał - Lębork
Waśko Tomasz - Gdynia
Wesołowski Jerzy – Sztum
Zelem Marek - Sopot
Zielińska Justyna - Gdynia

Chorągiew Kielecka
Dulęba Katarzyna - Wielka Wieś
Gawroński Marcin - Szczekociny
Kowalski Mariusz - Kielce
Krawczun Jan – Kielce
Kupiec Oliwia – Kielce
Leszczyński Wojciech - Busko Zdrój
Liburski Marek - Jędrzejów
Matuszczyk Marianna - Lelów
Mazur Weronika – Bogoria
Miękina Ewa - Sandomierz/Częstochowa
Nowak Aleksandra – Kielce
Paluch Tomasz - Starachowice (zagubiona przez pocztę)
Paszowska Izabela - Łączna
Pater Teresa - Zborów
Raczkiewicz Adrianna - Kielce
Wójcik Szymon – Busko Zdrój
Ziental Wiktoria – Kielce

Chorągiew Krakowska
Bigaj Małgorzata - Trzebinia
Bieżanowski Marek - Skawina
Blada Gabriela - Kraków
Brunejko Szymon - Kraków
Cygan Marcin - Tarnów
Czarnecki Maciej - Kraków
Czyrkiewicz Natalia - Gorlice
Dziędziel Renata - Oświęcim
Forchtegott Monika - Tenczynek
Gęgotek Anna - Olkusz
Greliak Alina - Kraków
Groń Tomasz - Kraków
Gut Katarzyna - Wola Filipowska
Herzyk Zbigniew - Brzeźnica
Ignasik Leszek - Tarnów
Jarek Anna - Brzeszcze
Jurkowska Elżbieta - Zielonki
Kadela Robert - Mucharz
Kapusta Ewelina - Tarnów
Kasprzyk Joanna - Kraków
Kluszczyńska Małgorzata - Kraków
Knapczyk Sonia - Wadowice
Krajcarz Joanna - Oświęcim
Krawczyk Piotr - Zaborów
Kruk Fabian - Bochnia
Kulka Beata - Kraków
Kuźniarowska Katarzyna - Kraków
Leśniak Katarzyna - Kraków
Łesyk Michał - Kraków
Madej Tomasz - Kęty
Maliński Rafał - Jordanów
Mąka Andrzej Wojciech – Bukowina Tatrzańska
Mężyk Maciej - Bochnia
Musiał Daniel - Czernichów
Nawrocka Agnieszka - Kraków
Nowak Anna - Kraków
Nowak Elżbieta - Kraków
Ozaist Jan - Kraków
ks. Pajestka Filip - Kraków
Pałka Ewa - Krzeszowice
Patraszewska Maria - Kraków
Płatek Martyna – Brzączowice
Pruchnicka Ewa - Tarnów
Stefański Marcin - Kraków
Stokłosa Ewa - Kraków
Szczurek Monika - Zabierzów
Talar Rafał - Andrychów
Tomaszewska Monika - Dobczyce
Turlej Bartłomiej - Jadowniki
Udziela Jakub - Nowy Targ
Warchał Teresa – Krzęcin
Wróblewska Maria - Tarnów
Żywczak Ewa - Piwniczna Zdrój

Chorągiew Kujawsko-Pomorska
Adamczyk Anna - Inowrocław
Chwil Wojciech - Bydgoszcz
Domagalska Marta - Toruń
Gackowski Szymon - Lniano
Jankowska Michalina - Przysiek
Karwaszewska Wiktoria – Toruń
Kloskowska Maja – Warlubie
Kluszczyński Mariusz - Toruń
Krajewska Kasandra - Toruń
Kuna Wojciech - Dobrzejewice
Lewandowski Tomasz - Szubin
Nowakowska Aleksandra – Nowe Miasto Lubawskie
Olejniczak Agnieszka - Bydgoszcz
Openkowski Rafał - Świecie
Oskwarek Jagoda - Toruń
Podgórski Łukasz - Gostycyn
Pril Kacper - Tuchola
Sucharska Dorota - Bydgoszcz
Szewczuk Michalina - Grudziądz
Turowski Mirosław - Jabłonowo Pomorskie
Wacławska Karolina - Radzyń Chełmiński
Wantowski Paweł - Toruń
Wiertlewska Anna - Koronowo
Wiśniewski Szymon - Golub Dobrzyń
Żołądkiewicz Danuta - Bydgoszcz

Chorągiew Lubelska
Bilska Sława - Zamość
Dziechciarz Emilia - Lublin
Elert Katarzyna - Lublin
Głodek Przemysław - Ryki
Hys Michał - Lublin
Miazga Paweł - Dęblin
Niedziałek Adrian - Janów Lubelski
Oleszkiewicz Maciej - Łuków
Panicz Karolina – Puławy
Pruszczak Katarzyna - Lublin
Rojek Anna - Tomaszów Lubelski
Rożek Magdalena - Lublin
Semeniuk Magdalena – Bronowice
Szlagowska Monika – Chełm
Woźniak Dorota - Biłgoraj
Woźniak Miron - Biłgoraj
Woźniak Nataniel - Biłgoraj
Wójcik Bijoś Anna - Lublin
Zabielska Anna - Radzyń Podlaski

Chorągiew Łódzka
Ablewska Helena – Skierniewice
Adamik Dorian - Konstantynów Łódzki
Apanowicz Monika - Łódź
Bałecki Krzysztof - Piotrków Trybunalski
Banaś Weronika - Ozorków
Berner Błażej - Pabianice
Biernacka Julia - Łódź
Błaszczyk Nicola - Pabianice
Brzozowski Adam - Pabianice
Ciesielska Agnieszka - Kutno
Cieślak Renata - Łódź
Czernek Weronika - Rawiczów
Dąbkowska Magdalena - Łódź
Dąbrowski Maciej - Łódź
Fątner Angelika – Pabianice
Frankiewicz Mateusz - Pabianice
Frączkowicz Agata - Łódź
Gajda Anna - Łódź
Głogowski Krzysztof - Opoczno
Golińska Katarzyna - Pabianice
Grudnik Jan - Wieluń
Grzelczyk Izabela - Aleksandrów Łódzki
Grzędowska Julia - Radomsko
Jochymek Patrycja - Pabianice
Kajda Pola - Grabina Radziwiłłowska
Kamela Anna - Kutno
Karoń Paulina - Radomsko
Kempa Joanna - Radomsko
Kisielewicz Jan - Pabianice
Klita Tomasz - Łódź
Kołacińska Barbara – Rozprza
Kołodziejska Karolina - Kodręb
Kołodziejska Magdalena - Łódź
Konopka Anna – Piotrków Trybunalski
Koriat Maria - Łódź
Kowalewicz Monika - Piotrków Trybunalski
Kowalska Marta - Radomsko
Kowalska Paulina - Pabianice
Kowalski Łukasz - Łódź
Koziarska Agnieszka - Inowłódz
Krawczyk Ewelina - Przygłów
Kropiś Maksymilian - Niechcice
Krzysztofik Marta - Radomsko
Kuciński Wojciech – Łódź
Kurowska Katarzyna - Łódź
Lewandowski Piotr - Błaszki
Łapińska Dorota - Łódź (zagubiona przez pocztę)
Łutowicz Iga – Łódź
Małolepszy Zdzisław - Łódź
Marcinkowska Joanna - Łódź
Melka Kacper - Opoczno
Michalska Oliwia – Łódź
Michoń Sylwia - Opoczno
Mirowski Adam - Łódź
Miziołek Zuzanna - Sokół
Niezgodziński Wojciech - Łódź
Owczarek Marzena (nie zrzeszona) - Sielce
Paszkowska Anna - Łódź
Pionko Małgorzata - Ozorków
Pichit Klaudia – Radomsko
Rakowski Adam - Kutno (zagubiona przez pocztę)
Rędzikowska Justyna - Łódź
Rojek Zofia - Bełchatów
Rychlewicz Łukasz - Bełchatów
Rychlewska Katarzyna – Ozorków
Sawiak Katarzyna - Łódź
Sawiak Michał - Łódź
Sikora Maciej – Łódź
Skrzypek Weronika - Łódź
Smolarek Bogdan - Tomaszów Mazowiecki
Snochowska Lulia – Wola Krzysztoporska
Staruchowicz Maciej - Piotrków Trybunalski
Stasiak Justyna - Tomaszów Mazowiecki
Stefański Wojciech - Łódź
Szkopek Wiktor - Łódź
Szulc Jacek - Rozprza
Wałęsa Monika - Chechło
Więckowski Paweł - Radomsko
Wosek Agnieszka - Opoczno
Wroniszewska Michalina - Sulejów
Wujcik Jędrzej - Łódź
Wuls Mateusz – Tomaszów Mazowiecki
Zambrzycki Szymon – Brzeziny
Żakieta Bartłomiej - Kręcieszki
Żarczyńska Monika - Skierniewice (jedna przesyłka zagubiona przez pocztę)

Chorągiew Mazowiecka
Biedak Dariusz - Siedlce
Chacińska Izabela – Stary Bartków
Czarkowska Karolina - Ostrów Mazowiecka
Czymerska Olga - Mława
Drężek Aleksandra - Ostrołęka
Galiński Marcin – Żyrardów
Gieruk Grzegorz - Siedlce
Glanowska Wioletta - Pniewo
Grzeszek Ewa - Węgrów
Habaj Anna - Płock
Hardej Bożena - Sokołów Podlaski
Ilczuk Marcin – Stoczek
Ilczuk Sylwia – Sadowne
Jazłowiecki Łukasz - Radom
Kalota Dariusz - Płock
Kaniowski Ryszard (nie zrzeszony) - Radom
Kobylińska Małgorzata – Maków Mazowiecki
Kołakowska Marta - Wyszków
Koński Marcin - Wyszków
Kowalczyk Iwona - Ostrówek
Kowalska Anna - Sierpc
Lachowski Andrzej - Przasnysz
Marciniec Mateusz - Radom
Markiewicz Adam - Przysucha
Miaśkiewicz–Świrska Joanna - Liszyno
Michalska Agata - Gostynin
Miłobędzka Anna - Siedlce
Nowosielski Zbigniew - Ptaki gmina Siennica
Paudyna Julia - Ostrołęka
Piersa Daria – Ostrołęka
Prachnio Katarzyna - Siedlce
Przybysz Weronika – Ciechanów
Rabek Jarosław – Sokołów Podlaski
Rykowski Paweł – Przasnysz
Rzepliński Dariusz - Przasnysz
Sarnacka Joanna - Wyszków
Skarus Aneta - Siedlce
Stelęgowska Natalia - Sokołów Podlaski
Wilczyńska - Furmanek Jolanta - Lipsko
Woźniak Karolina - Jasieniec
Woźniak Weronika – Chlewiska
Wrocławska Marta - Sochaczew
Zalewska Adrianna Maria - Ostrołęka
Zduńczyk Tadeusz (nie zrzeszony) - Jaktorów
Żołnierzak Ewa - Nasielsk

Chorągiew Opolska
Bednarz Arkadiusz - Opole (zagubiona przez pocztę)
Dunaj Radosław - Nysa
Lasek Jakub - Opole
Markuszewska-Łabudzińska Anna - Opole
Moskal Joanna - Namysłów
Nowałka Agnieszka - Praszka
Paściak Paweł - Nysa
Pogorzelska Karolina - Krapkowice
Polewska Joanna - Kędzierzyn Koźle
Sroka Leszek - Opole
Stańczak Maciej - Opole

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
 
Copyright © 2009-2022
157648 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.15 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by: